Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu, oraz produkcji mebli dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Do każdego zamówienia podchodzimy z najwyższą starannością, tak aby zaprojektowane meble były czymś niepowtarzalnym. Aby idealnie wkomponowały się we wnętrza, w styl i klimat Państwa domów, apartamentów i firm.

Projektując korzystamy z najnowszego profesjonalnego oprogramowania graficznego które umożliwia wierną aranżację i wizualizację tworzonych zestawów mebli dopasowanych do swoistych gustów naszych klientów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno meble biurowe, do sal konferencyjnych i audiowizualnych, recepcji jak i meble stanowiące pełne i kompleksowe wyposażenie domu: kuchnie, sypialnie, jadalnie, salony, garderoby, szafy i łazienki.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów jesteśmy w stanie zaprojektować i stworzyć niemalże każdy mebel oraz dopasować jego styl i funkcjonalność do określonej przestrzeni montażowej.

Pracujemy na wszelkich dostępnych na rynku materiałach:lakier, drewno, laminaty drewnopodobne. MDF, stal i aluminium. Wykończenie naszych mebli stanowi produkt najwyższej jakości sprowadzane z Włoch i Niemiec : fornir, tkaniny skóra czy kamień to tylko część naszej oferty dopełniającej styl i wykończenie naszych mebli. Posiadamy bogatą ofertę prowadnic, stelaży biurowych, uchwytów i zawiasów. Oferujemy wyposażenie AGD renomowanych marek.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firma, inwestującą w nowoczesny park maszyn i najwyższej klasy specjalistów w dziedzinie projektowania i produkcji mebli. Stale udoskonalamy technologię ich tworzenia śledząc przy tym najnowsze trendy w zmieniającej się modzie. Łączymy przy tym pomysłowość i funkcjonalność z niepowtarzalnym designem.

Naszym klientom gwarantujemy profesjonalną, niezwykle szybką, rzetelną i godną zaufania obsługę, od momentu zaprojektowania do całkowitej realizacji we wskazanym przez Państwa miejscu.

Zawsze jesteśmy otwarci na sugestię naszych klientów, pozostając do ich dyspozycji zarówno w trakcie realizacji jak i po zakończeniu zlecenia.

Każdego z naszych klientów - zarówno firmy jak i zamówienia indywidualne - traktujemy z należytym szacunkiem, gwarantując pełne zadowolenie, elastyczne ceny, dogodne terminy płatności, a także korzystne rabaty.

PAŃSTWA ZADOWOLENIE JEST DLA NAS NAJLEPSZĄ NAGRODĄ I STAWIA NAS W SEGMENCIE FIRM ODNOSZĄCYCH SUKCESY.

Produkujemy:
  • meble kuchenne
  • meble do salonów
  • sypialnie
  • meble łazienkowe
  • garderoby i szafy wnękowe
  • meble do gabinetów
  • meble nietypowe według indywidualnych projektów do domów, apartamentów, firm i salonów  sprzedaży.


Serdecznie zapraszamy.